אירועים שלקחנו בהם חלק

בר מיצים בבניין NCR

הגענו לבניין NCR לכבוד השקת הלובי החדש. העובדים בבניין נהנו מבר בריאות עם מיצים ומשקאות מרעננים ובריאים במיוחד.

בר מיצים

בר יפני לחברת SUMITOMO

אירוע השקה של חברת SUMITOMO עם אורח כבוד: שגריר יפן במתחם האירועים Labs בת"א קומה 60. 150 האורחים נהנו מבירה יפנית וויסקי יאמזקי יפני שזכה בתואר הטוב ביותר בעולם!

בשיתוף חברת ההפקות: אורטרא

בר לאירוע יפני

בר קוקטיילים במלון ווסט לגון

יום קיצי ושמשי במלון ווסט לגון בנתניה. בר הקוקטיילים שלנו כיכב באירוע בשיתוף חברת אלדן הפקות 🙂

בר קוקטיילים

פסטיבל הבירה באשדוד

פסטיבל גדול במיוחד אליו הגענו עם ברי המכירה שלנו וצוות שמח שמתאים בול לפסטיבלים מסוג זה. לכל סוג בירה היה בר בפני עצמו שאפשר לכל החוגגים להגיע אליו  בקלות ובנוחות ולשתות בכיף בירה קרה.

פסטיבל הבירה באשדוד

אירוע הרבר לייף במלון ווסט לגון בנתניה

חברת הרבר לייף הזמינה אותנו להכין באירוע הדרכה שלה, שייקים בטעמים מבית הרבר לייף. הצוות שלנו הגיע לאירוע מוכן ומזומן, אף אורח לא יצא מהאירוע בלי שייק טעים ומרענן.

אירוע הדרכה חברת הרבר לייף

השקה לחברת ארקוסטיל אקספרס בת"א

השקה של חברת ארקוסטיל אקספרס בת"א – היה מרענן במיוחד, עם משקאות קרים וצוננים והכי חשוב טעימים. הצוות שלנו הגיע להשקה עם חיוך גדול והמון מצב רוח, שלגמרי הרים את האווירה.

השקה של ארקסוטיל אקספרס ת"א

כנס החלל ה-12

כנס גדול שהתקיים לאורך שעות רבות והשתתפו בו אסטרונאוטים מכל רחבי העולם. אל הכנס הגענו עם בר האספרסו המשובח שלנו ובר השתייה קלה והמוגזת והפעלנו אותם לאורך כל הכנס להנאת המשתתפים.

כנס החלל ה-12

מסיבת צהרים במכללת "אפקה"

מסיבה שהתקיימה בשיתוף פעולה עם אגודת הסטודנטים עבור למעלה מ-800 חוגגים. במסיבה הקמנו שני ברי אלכוהול שמחים ודוכני מזון מפנקים שהפכו את מסיבת הקצף למטורפת אפילו יותר. צוות הברמנים המסור שלנו דאג שכולם ישתו וייהנו.

בר למסיבות

"שישי בשרונים"

פרויקט ייחודי שהפעיל קניון שרונים ובו לקחנו חלק בהנאה רבה. הקמנו במתחם הקניון מבני בר מכירת אלכוהול ובהם מכרנו בירות ויין איכותיים. הברים שלנו יצרו אווירה מיוחדת ושמחה לאירוע. כל-כך שמחה עד שאנשים חשבו שבטעות הגיעו למסיבה ולא לקניון…

שישי בשרונים

כנס התיירות

כנס שאיגד אליו סוכני תיירות מרחבי יוון לספר על האיים והערים ביוון ועל חבילות הנופש המיוחדות שלהם. בכנס הקמנו בר אספרסו משובח וכן בר שתייה שליווה את הכנס לאורכו והפך את השהות בו לנעימה עבור כל המשתתפים.

בר לכנס תיירות

    רוצים לשמוע עוד?

    השאירו פרטים
    ונציג שירות יחזור אליכם עם
    המלצות מתאימות לאירוע שלכם