כשאתם מבקרים בפסטיבלים ברחבי הארץ, בהופעות בפארקים הגדולים ובכנסים, סביר להניח שנפגשתם עם כמה מדוכני הברים של חברת Black&White. חברת Black&White מספקת שירותי בר מקצועיים לאירועים גדולים. אירועי חברה, השקות וכדומה מצריכים בר לאירועים גדולים. בכל אירוע ניתן לקבוע את אופי הבר ומה יוגש בו. לרוב, באירועים גדולים, הביקוש הרב הוא על שתייה קלה, אספרסו בר, בר יינות ובירה מהחבית. זהו רק חלק קטן משירותי הבר אותם אנו מספקים.

אירוע סוכנות קיה בחיפה
אירוע אגם ניצנים

מגוון שירותי בר לאירועים גדולים

רבים שומעים את המילה בר ונרתעים מהעובדה שנעשה בו שימוש מוגזם של אלכוהול. האמת היא שזה ממש לא כך. שירותי בר לאירועים כוללים בתוכם מגוון גדול של סוגי שתייה בהתאם לאופי האירוע. קיימנו אירוע חברה מיוחד במינו בחוף ניצנים. לחברה היה חשוב לתת אופי טרופי לאירוע עצמו. על כן, שירותי הבר שלנו כללו מיצים טבעיים על בסיסי פירות, שתייה קלה, שייקים מפירות טבעיים, גלידות, קוקטיילים על בסיס מים וחלב ופירות טרופיים חתוכים בכוסות. השימוש באלכוהול היה מינורי בקוקטיילים שהגשנו. שילבנו באירוע הזה גם בר מתוקים בכדי שעובדי החברה ימשיכו לחייך ולשמוח במשך כל זמן האירוע. מוזמנים להתרשם מתמונות אירוע אגם ניצנים ולהכיר את היכולות שלנו בעיצוב בר המותאם אישית לכל אירוע. גם אתם יכולים ליהנות משירותי הבר לאירועים של חברת Black&White. מוזמנים להשאיר את פרטיכם ונציג שלנו יצור עמכם קשר.

    [recaptcha]

    בר לאירועים גדולים ומיוחדים

    בשבילנו כל אירוע הוא יחיד ומיוחד ואנו ניגשים אליו בכדי לבצע אותו בהתרגשות ובשמחה. בזמן הזמנת שירותי בר אנו מבצעים בדיקה מעמיקה עם הלקוח מהו אופי האירוע. בהתאם לכך, אנו מציעים תפריט שתייה ופינוקים התואמים את הקונספט הכללי. בין מגוון הפרויקטים שבצענו תוכלו לראות אירועי השקות של רכבים חדשים, טקסים, כנסים, פסטיבלים גדולים, אירועים קהילתיים ולא מעט אירועים לחברות גדולות ולארגונים. אנו מתאימים את עצמנו לכל אירוע ומרכיבים את תפריט הבר בהתאם לצורך. קונספט בר הוא בר המותאם אישית בהתאם לאופי האירוע. גם התפריט וגם העיצוב והנראות החיצונית שלו. מה שאינו משתנה הוא החיוך הגדול והשירות הלבבי של צוות Black&White שתמיד מגיע בשמחה לשמח אתכם באירוע המיוחד שלכם.