בר מתוקים לבת מצווה

מסיבת בת מצווה יכולה להיות אירוע בלתי נשכח. כאשר מספר המוזמנים לאירוע הוא גדול מאוד הכולל גם מבוגרים וגם ילדים, ניתן להזמין בר מתוקים לבת מצווה. בר מתוקים מושקע וחגיגי של Black&White שירותי בר קונספט לאירועים גדולים ולחברות, משדרג לכם את האירוע. בדיוק בגיל בו הבנות חוגגות את הפרידה מהילדות, זה הזמן להמתיק עבורן את המעבר ולתת להן משהו מתוק לדרך.

ימי כיף לעובדים

חוגגים עם בר מתוקים לבת מצווה

גיל 12 הוא גיל מתוק. הוא מסמל עבור הבנות את שלב המעבר בין הילדות לנערות. המעבר הוא לא תמיד חינני עבור חלק מהבנות אך כולן רוצות להרגיש נסיכות ליום אחד. אירוע בת מצווה נסיכותי וחגיגי נותן להן את התחושה שהן מחכות ומצפות לה. יום בו כל תשומת הלב היא עליהן. בתוך כל ההכנות האישיות של הבגדים, עיצוב השיער, הצילומים ועוד, יש לתכנן איזה כיבוד יוגש לאורחות כלת השמחה. בר מתוקים לבת מצווה כולל שתייה קלה, מבחר גדול של קינוחים מתוקים ופירות חתוכים וסחוטים. מיצי פירות טבעיים, שייק פירות, סלטי פירות, קינוחי כוסות, גלידות ועוד המון פינוקים המתאימים לגיל הזה הם רק חלק מתפריט הבר המוצע לאירוע בת מצווה. מגוון האפשרויות הוא גדול וניתן להזמין בהזמנה אישית מתוך מה שאנחנו מציעים.

קונספט בר לאירועים חגיגיים

אנחנו בחברת Black&White מספקים שירותי בר לכל אירועי חברה, לחברות גדולות ולארגונים כגון: הרמת כוסית, ערבי חברה, השקות, פסטיבלים, כנסים ועוד. עולם הפקת האירועים מוכר לנו היטב ואנו שמחים לקחת בו חלק פעיל. ההתמחות שלנו היא מתן שירותי קונספט בר המתאפיינים בהתאמת סוגי הברים השונים לכל סוג של אירוע. בר מתוקים לבר מצווה יכול בהחלט להיות אחד מהם כאשר מדובר באירוע גדול. אנו מתאימים את תפריט השתייה, הקינוחים והגלידות בהתאם לקהל היעד ולסוג האירוע. במקרה של בת מצווה אנו ניתן דגש על רב יותר על קינוחים מתוקים על בסיס פירות וגלידות, שתייה קלה ושייקים טבעיים. עיצוב הברים יהיה מותאם לפי קונספט מסיבת בת המצווה ובהתאם לצבעים שכלת השמחה אוהבת. לעסוק בתחום שמשמח כל כך הרבה אנשים, ממלא לנו את הלב ונותן לנו את הכוח להמשיך ולעשות את מה שאנחנו אוהבים.

לפרטים ולהזמנות חייגו: 054-3094660