כאשר חושבים על הדפסה חושבים על הדפסה על עץ או הדפסה על קנבס, אבל הדפסות על קפה? על כך לא כ"כ חושבים! אז..אנחנו כאן כדי לחדש לכם ולומר לכם שאצלנו בבלק אנד וייט מעניקים שירות חדש ואטרקטיבי במיוחד: הדפסה על קפה ובעצם לא רק על קפה, אלא גם על בירות! יש יותר מגניב ומושך מזה לאירועים? אנחנו לא חושבים.

הדפסות על קפה

הדפסות על קפה

הדפסות על קפה לאירועים בבר קפה של בלק אנד וייט

הבר שלנו הוא בר שתמיד מחדש, מגוון ודואג להעניק את השירותים הכי חדישים, מתקדמים וכמובן הכי איכותיים עבור הלקוחות שלנו ולכן הכנסנו לשורת השירותים היוקרתיים שלנו, שירות הדפסות על קפה! שירות משלים ומושלם עבור בר קפה לאירועים ושירות הדפסה על בירה. בזכות ההדפסה תוכלו למתג כל כוס קפה/בירה עם הלוגו שלכם וכל מסר שיווקי אחר שתרצו! הדפסת מסרים שיווקיים היא דרך מצוינת למיתוג האירוע, הכנסת עניין וגיוון באירוע וכמובן לא פחות חשוב מהכול: תמונות היסטריות לסטורי באינסטוש מהאירוע.

 

לחודש פברואר 2020 בלבד למזמינים בר קפה/בר בירות/ בר קוקטיילים 50% הנחה על גבי הדפסה על הקפה או בירה לכל אורך האירוע, ללא הגבלה!!!!!

 

הדפסות על קפה לכל אירוע

הדפסה על קפה מתאימה לכל אירוע, אם זה חתונה, אירוע חברה, כנס רשמי, מסיבה וכל אירוע אפשרי! השדרוג שההדפסה על קפה מוסיפה לאירוע היא גבוהה במיוחד, אין אדם שלא יתלהב מלקבל כוס קפה ממותגת, זה פשוט דבר שמוסיף המון חן ויופי לכוס השתייה והופך את החוויה להרבה יותר מיוחדת. אם אתם רוצים להקפיץ את האירוע שלכם בכמה רמות הדפסה על שתייה, היא אחד מהדברים המיוחדים ביותר שתוכלו להזמין לאירוע שלכם.

 

הדפסה על בירה לאירועים

וכמובן שלא הזנחנו את הבירה, בנוסף להדפסה על קפה תוכלו ליהנות משירותי הדפסה על בירה! על גבי קצף הבירה אנו מדפיסים את הלוגו שלכם וכל מסר שתרצו.
הדפסות על בירה נכנסו חזק לעולם הברים לאירועים והם הפכו להיות טרנד שווה במיוחד, שלא הולך לחלוף בקרוב. תארו לעצמיכם שאתם עושים אירוע עם בר בירות וכל אורח מקבל כוס בירה צוננת עם תמונה מודפסת, אין אורח שלא ישמח לקבל כזו כוס צוננת, יפה ומיוחדת. אז אם כבר החלטתם לשדרג את האירוע בבר בירות, אתם חייבים להוסיף שדרוג קטן, שהוא לגמרי שדרוג גדול ולהוסיף הדפסה על גבי הבירות.

 

רוצים לשדרג את האירוע בכמה רמות ולהוסיף לו את הטאץ' הייחודי שלכם? הדפסה על קפה/בירה אתם חייבים! לפרטים והזמנות חייגו 054-309-4660
*למזמינים בחודש פברואר 2020 בר קפה/בירה/קוקטיילים מקבלים 50% הנחה על הדפסה על קפה/בירה לאורך כל האירוע ללא הגבלה!*