אירועי חברה גדולים הם חלק מתדמית החברה, לכן חשוב לבחור בספקים ובבעלי מקצוע מעולים לביצוע הפקת אירועי חברה. חברות וארגונים המארגנים אירוע בין אם הוא אירוע לעובדים ובין אם הוא אירוע ללקוחות ולנותני השירות בחברה, חשוב שישמרו על המוניטין שלהם ויפיקו אירוע מכובד ומרשים. אנחנו בחברת Black & White מבצעים כבר שנים רבות אירועים פרטיים, אירועים לחברות, השקות ואירועי קונספט לארגונים.

בר מתוקים לבת מצווה

הפקת אירועי חברה בחוץ

הפקת אירועי חברה תחת כיפת השמיים היא הפקה מיוחדת במינה. אנו נעזרים בתפאורה היפה ביותר של הטבע ובסביבה הטבעית בה אנו מקיימים את האירוע. אירוע ביער, אירוע על חוף הים, אירוע במדבר ובכל מקום תחת כיפת השמים מוסיפים המון רגש וייחודיות לאירוע עצמו. על אף האתגר הכרוך בכך, אנחנו בחברת Black & White יודעים למצוא פתרונות יעילים לכל אירוע ומוכנים לקחת על עצמנו הפקת אירועי חברה בטבע. גם אירועים לחברות שהם אירועים גדולים מאוד, נעשים במלוא ההשקעה ותשומת הלב. אנו מספקים לכם שירותי בר מיוחדים, שתייה קלה, בר אלכוהול איכותי ומובחר, יינות מוגזים, יינות לבנים ואדומים, בר מיצים טבעיים, קוקטיילים, קינוחים מיוחדים ושתייה חמה מכל הסוגים. הטעמים והצבעוניות שלנו מלווה כל אירועי בצורה מושלמת.

אירועים פרטיים והשקות

מסיבת השקה נערכת כאשר כאשר רוצים להחדיר מוצר חדש או שירות חדש לשוק המקומי. זו יכולה להיות גם חברה המתחילה את פעילותה בארץ או הקרנה חגיגית של סרט שזה עתה יצא ורוצים להכריז על כך באירוע השקה נוצץ. אנחנו בחברת Black & White עורכים השקות מרהיבות במגוון סגנונות כאשר הדגש הוא על יוקרתיות ואווירה אקסקלוסיבית. אנו מתאימים את תפריט השתייה שלנו בהתאם לקונספט של האירוע הפרטי או ההשקה. גם בר הפרות שלנו יוגש בהתאם לאווירה המעוניינים ליצור באירוע. השקות המתקיימות בחוץ תחת כיפת השמיים או במבנה סגור, הן בעלות אופי שונה וייחודי. היכולת שלנו היא לראות בכל מיקום את היתרונות היחסיים שלהם ולמנף אותם לאירוע מוצלח. ניתן לראות בכל לוקיישן את הייחודיות שלו המוסיפה נופך אחר ושונה מאירוע לאירוע. מוזמנים להשאיר את פרטיכם כאן ואנו נשמח להעניק לכם משירותנו להפקת אירוע מוצלח לחברות ולארגונים.

מעוניינים באירוע חברה מוצלח? חייגו: 054-3094660