אירועי הרמת כוסית לפני חגים הפכו לחלק מהתכנית השנתית בחברות ובארגונים. אירועים אלה מתקיימים בדרך כלל פעמיים בשנה בראש השנה ובפסח. באירוע הרמת כוסית לפסח שמתקיים ממש בימים אלה, מתקבצים עובדי החברה, לקוחות וספקים יחד ומברכים זה את זה לקראת החג. זהו אחד האירועים המרכזיים בשנה לקראת חופשה מרוכזת. נהוג להגיש בו שתייה וכיבוד לכל המשתתפים, להעניק מתנות ושי לחג ולשלב מופע מיוחד.

הרמת כוסית לחברת comverse

שירותי בר לאירועי הרמת כוסית לפסח

אירוע הרמת כוסית, כשמו כן הוא, אירוע בו מרימים כוס יין ומברכים את כל מי שמסביבנו. אירועי הרמת כוסית בחברות הם אירועים מרגשים בהם נוסף מימד של יציאה משגרה והתייחסות אישית ואנושית לכל אחד מחברי הצוות. כאשר מתכננים אירוע הרמת כוסית לפסח לחברה גדולה, חשוב לבצע זאת בצורה מכובדת ובסטייל. אנחנו בחברת Black&White מספקים שירותי בר מיוחדים עבור אירועים לחברות. ניתן להזמין דרכנו בר אלכוהול, קוקטיילים על בסיס פירות, קוקטיילים אלכוהוליים, שייקים, מיצים טבעיים, אספרסו בר ועוד. ניתן לשלב בר קינוחים מושקע ויפה אשר ישדרג לכם את האירוע בכמה רמות מעלה. כאשר כל עובדי החברה והמנהלים נפגשים יחד לאירוע שהוא אינו רשמי וקליל, נוצרת אינטראקציה חיובית בין אנשי הצוות. אירועים מעין אלה מאפשרים מפגשים בלתי רשמיים ושיחות על בסיס היכרות אישית בין ההנהלה לעובדים ומוסיפים רבות לגיבוש ולרוח הצוות.

פסטיבל היין במתחם שרונים

שירותי בר קונספט לאירועי חברה

אם אתם מתכננים הרמת כוסית לפסח ואם אתם מתכננים אירוע חברה אחר, הכניסו לתכנית האירוע גם שירותי בר קונספט המוסיפים המון צבע, טעם וחוויה לאירוע שלכם. ניתן להתאים את שירותי הבר לפי כל סגנון אירוע שתבחרו. אם הכיוון הוא מסיבת חוף, ניתן להזמין קוקטיילים צבעוניים על בסיס פירות וקוקטיילים אלכוהוליים, שייקים ססגוניים עם פירות ובר מעוצב בהתאם. אם הכיוון הוא השקה חגיגית של רכב יוקרה חדש בארץ, אנו נכוון את הסגנון לבר קלאסי עם אלכוהול מיובא הכולל שמפנייה ויינות מובחרים, תותים בעונה וקוקטיילים חגיגיים. ניתן להתרשם מאירועי חברה שבצענו בעבר ללקוחותינו ולהזמין בר קונספט לאירוע חברה מוצלח.