חברות וארגונים גדולים מקפידים על ציון אירועים חשובים ומיוחדים באירועי חברה. מדובר באירועים משמעותיים המהווים ציון דרך גדול בתהליך ההתפתחות של החברה. במקרים אלה מתקבצים חברי הנהלת החברה עם כל סגל העובדים לחגוג הצלחה בפרויקט מסוים, הנפקה בבורסה, או מיזוג עם קונצרן גדול. אירועי הרמת כוסית הם חלק בלתי נפרד מתהליך הגדילה והצמיחה של הארגון או של חברה.

הרמת כוסית מתוקה לעובדי מפעל מקס ברנר

הרמת כוסית באירועים מיוחדים

אירועי חברה מיוחדים הם אירועים גדולים המהווים ציון דרך חשוב בחיי הארגון. אירועים כגון: טקסי עובדים מצטיינים, טקסי פרישה ויציאה לפנסיה של עובדים ותיקים, השקה של מוצר חדש או השקה של חברת בת חדשה. כל אחד מהאירועים הללו ואירועים נוספים מהווים סיבה לחגוג את המאורע באירוע הרמת כוסית עם כלל עובדי החברה. מכיוון שכל אירוע הוא בעל אופי שונה ומתרחש בשעות שונות של היום, רצוי לבחור בשירותי בר קונספט להרמת כוסית. קונספט בר של חברת Black &White מותאם אישית לכל אופי של אירוע בהתאם לבקשת הלקוח. אנו מתאימים את עצמינו מבחינת אופי הבר בהתאם לאופי האירוע. לכם נותר רק לבחור את הבר המתאים לכם ומה הוא יכלול. אנו מבחינתנו נעשה את המיטב שהאירוע שלכם יהיה מוצלח. מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם ונציג שלנו יצור עמכם קשר.

    [recaptcha]

    הרמת כוסית בחגים

    בשני החגים המסוימים בשנה: ראש השנה ופסח, השתרשה מסורת בקרב מקומות העבודה בארץ. מדובר על הרמת כוסית לקראת החג. באירועים אלה, כל עובדי החברה מתאספים, מרימים כוס יין ומברכים זה את זה. זוהי הזדמנות לדרג ההנהלה להיפגש פנים אל פנים עם צוות העובדים מכל הדרגים ולברך אותם ואת בני משפחותיהם לשנה טובה ולחג שמח. בדרך כלל באירועים אלה, העובדים מקבלים גם שי לחג. אנחנו בחברת Black & White מספקים שירותי בר לכל אירוע: בר אלכוהולי, אספרסו בר, בר מיצים ושייקים טבעיים, בר פירות מעוצב, בר גלידות ומתוקים ועוד. אנו מתאימים את סוג הבר בהתאם לסוג האירוע. אנו יכולים להפוך כל אירוע לאירוע מוצלח עם שתייה חמה ושתייה קלה, קינוחים ופינוקים מיוחדים. הברים שלנו משדרגים כל אירוע עם המון יופי, שמחה וטעם.

    הרמת כוסית לחברת comverse