וודאי יצא לכם לטעום פירות עסיסיים היישר מבר פירות שכיכב באחד מהאירועים האחרונים בהם השתתפתם לאחרונה. אין זה מפתיע בשל העובדה כי רבים בוחרים להזמין בר פירות כזה לאירוע שלהם בלי לחשוב פעמיים. זאת מכמה וכמה סיבות מעניינות.

הבר יוצא דופן משאר האטרקציות המוכרות. הוא נראה כאילו יצא היישר מהאיים הטרופיים הידועים, כמו הוואי או תאילנד. הפירות שעליו חתוכים בצורה מעוצבת להפליא. אין שום סיכוי שמישהו לא יעבור לידו ולא ויקח לעצמו איזה פרי חתוך לדרך, רק בשביל לעשות וי על דבר מסקרן שכזה.

בר פירות מתאים במיוחד לאירועים של צעירים, כמו בת/בר מצווה, חתונה או מסיבת רווקות. האורחים לא תמיד חייבים להתפנק בפנקייק, עוגה וגלידה כמו בכל אירוע. דווקא פירות אקזוטיים כמו מלון, אבטיח או אננס ישיגו את אותה מטרה והיא אפילו תהיה בריאה יותר.

אירוע סוכנות קיה בחיפה
פרישייקים ימי כיף לעובדים
הפקת אירועי חברה

נכון, תכנון אירוע אישי כלל אינו פשוט וכולל מרכיבים ופרטים רבים. את מרבית האירועים מתכננים הרבה מראש כדי שהכול יצא מושלם וללא כאבי ראש מיותרים. כמעט כל אירוע כולל צלם, דיג'יי, קייטרינג ומה לא. לכן בר פירות נחשב למותרה. אך מותרה שרבים מתקשים לוותר עליה, במיוחד בשנים האחרונות.

מי שבוחר לעצב את האירוע שלו בבר פירות מפנק שכזה, יכול לזמין בעצמו את הפירות שיהיו עליו. למשל, תוכלו לבקש שהבר יכלול גם פירות יבשים כמו תמרים, צימוקים, תאנים ועוד. בנוסף לשילוב של פירות העונה כמו תפוחים מכל מיני צבעים, אגסים, תפוזים, תותים, אננס, דודבדבנים וכל שעולה על רוחחם! חלק מהמזמינים אף משלבים טוויסט מפתיע, ומבקשים לשלב על בר הפירות מאכלים נוספים, כמו סושי, ממתקים, אגוזים ופיצוחים למיניהם ועוד כל מיני הפתעות מפנקות. הבר מאפשר יצירתיות רבה והולך לגרוף מחמאות כמו מיץ (מהפירות של הבר).

אין ספק שעם בר שייקים כזה, האירוע שלכם הולך להיות מיוחד יותר, ומשודרג יותר. בדרך כלל, אורחים זוכרים אירועים כאשר מצפה להם משהו בלתי צפוי. בר פירות בדיוק עונה על הגדרה זו. הוא בלתי צפוי משום שהוא חדש בשנים האחרונות, ומשדרג את האירוע כמה רמות מעל אירועים אחרים. חלק מהאירועים בהם היה בר פירות משאירים את האורחים עם פה פעור (בזמן שהם אוכלים את הפירות מהבר) בנוסף לטעם מתוק על החיך. לא כל אירוע זוכרים אחרי שהוא נגמר, אבל הבר פירות פשוט בלתי נשכח.