שירותי בר בלאק אנד וויט

אם אתם מארגנים אירוע כלשהוא ולא משנה איזה אירוע זה אך בעיקר אם זה אירוע גדול ומשמעותי כמו חתונה, אתם צריכים לשכור שירותי בר לאירועים, שירותים מקצועיים שיקפיצו לכם את האירוע. למה? כי האלכוהול והשתייה בכלל באירוע הם מרכיב משמעותי בהצלחה שלו. הם מרכיב משמעותי ברמת השמחה והכיף באירוע וכדאי להתייחס לזה ברצינות. שירותים כאלו צריכים להיות מצוות בעל תודעת שירות גבוהה, צוות מקצועי שיודע מה הוא עושה ומה הוא מביא ובעיקר, שבאמת רוצה שהאירוע שלכם יצליח. אז הנה כמה טיפים למציאת שירותי בר איכותיים כאלו שיעשו לכם את האירוע לאירוע מיוחד, משמח וכייפי במיוחד.

בר נייח או בר אקטיבי?

כעיקרון, שירותי בר לאירועים בבסיסם אלו שירותים של בר נייח בו נמצאים ברמנים ומציעים לחוגגים שמגיעים לדוכן קוקטיילים, בירות, יינות או כל משקה אלכוהולי אחר שיש. אבל יש אפשרות גם לבר אקטיבי שכשמו כן הוא, הברמנים מסתובבים ברחבת הריקודים אחת לכמה דקות ומציעים למוזמנים שתייה איכותית מה שמקפיץ אותם עוד יותר ועושה אוירה שמחה יותר. כך גם בין המוזמנים שיושבים סביב השולחנות, הברמנים מציעים להם לשתות וגם אם הם לא התכוונו לזה, מהר מאוד הם יישברו ולא יעמדו בפיתוי. אין ספק שזו אופציה שכדאי לקחת בחשבון וכדאי לברר עליה, אופציה שתיקח את האירוע עוד כמה רמות למעלה

.שירותי בר לאירועים

טיפים נוספים

  • שימוש במבנה בר קיים – חלק מהעלות של שירותי בר לאירועים הוא המבנה עצמו בו יוקם הבר. יש שוני בין המחירים בהתאם לגודל שלו והגודל הוא פונקציה של גודל האולם, מספר המוזמנים וכדומה. בבואכם להזמין שירותים כאלו כדאי שתבדקו עם בעלי האולם אם יש להם מבנה כזה קיים מה שיכול לחסוך לכם לא מעט כסף.
  • שעות פעילות הבר – באירועים ובעיקר בחתונות, החגיגה לפעמים הולכת ומתארכת מה שצריך כמובן להיות מתואם עם בעלי האולם ועם נותני השירותים. אתם צריכים מן הסתם לסגור עם הצלם והדיג'יי כמה יעלה לכם בהתאם לזמן אבל צריכים לא לשכוח לוודא שיש גם משהו מוסכם עם צוות הבר. אם הם יפרשו לפני שהאירוע ייגמר החגיגה לאט לאט תדעך. חשוב לסגור את הכול מראש.
  • אל תתפתו למחירים זולים מידי – באופן כללי אפשר לומר שבעלי הברים לאירועים ברובם המכריע מכבדים את המקצוע שלהם ולא מתעסקים עם אלכוהול מזויף. ועדיין, אתם צריכים לוודא את זה, לראות שהעסק עובד עם יבואנים מורשים ושהאלכוהול לא מזויף וחלילה גם לא מסוכן לבריאות. זו הסיבה שאם אתם מקבלים הצעת מחיר נמוכה מידי על האלכוהול, זה צריך להדליק לכם נורה אדומה. אך תיקחו סיכון ובחרו שירותי בר לאירועים כאלו שאתם יכולים לסמוך עליהם.

עם אלכוהול איכותי, עם צוות מקצועי ועם שירות נהדר, האירוע שלכם יהיה שמח במיוחד! לפרטים כנסו לשירותי בר לאירועים של חברתנו ואנו נידאג שהאירוע שלכם יהיה מושלם עם הרבה שמח אלכוהול איכותי וצוות מקצועי לשירותכם המלא.